Zdrowie i Benefity 2023 już wkrótce !

Czy wiesz, że stres … oksydacyjny to Twój najgorszy wróg ❓

🔴 Prezesie, Członku Zarządu zajmujący się obszarem HR, Dyrektorko HR, Managerze ❗ Czy wiesz jak bardzo niekorzystnie stres wpływa na Ciebie i Twoich pracowników ❓ Czy wiesz, że stres oksydacyjny to bardziej groźny wróg dla Twojej firmy i Pracowników niż Twoja konkurencja ❓

Stres oksydacyjny to stan braku równowagi pomiędzy działaniem reaktywnych form tlenu (wolnych rodników) a biologiczną zdolnością do naprawy wyrządzonych szkód w organizmie.

Zaraz, zaraz, a jaki tu związek z naszą konkurencją ?

Szukając odpowiedzi na to pytanie dotarłem do badań mówiących o tym jak duży wpływ ma stres na powstawanie wolnych rodników w naszym organizmie i w konsekwencji często stresu oksydacyjnego a tym samym na powstawanie i rozwój wielu chorób cywilizacyjnych.

Dobra wiadomość jest taka, że dysponuję urządzeniem które w bezinwazyjny sposób zmierzyć naszą odporność, poprzez pomiar poziomu karotenoidów w naszym organizmie. Dzięki temu można podejmować konkretne działania zapobiegawcze, co w dłuższej perspektywie przekłada się na zdrowie pracowników. A zdrowi pracownicy to mniejsza absencja chorobowa 💥❗

Już za kilkanaście dni będziesz mieć okazję aby poznać swój wynik a także porozmawiać o takich rozwiązanych dla Twojej firmy podczas odbywającego się w Warszawie w dniu 19 września wydarzenia „Zdrowie i benefity”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *